De Eindeling

Ten strijde

Katherine Applegate

 
 

gebonden: € 19.99: GRATIS verzending! (NL)

ISBN: 9789463850131, 400 blz., November 2019
Formaat: 22.3 (h) x 15.2 (b) x 3.8 (d) cm. Gewicht: 625 gram.

Uitgever: Billy Bones

illustrator: Max Kostenko

vertaald door: Hanneke van Soest

beschrijving

'Ik kon het boek bijna niet wegleggen. Ik bleef nadenken over hoe het verder zou gaan, elke keer als ik het neerlegde op mijn nachtkastje.' - Daan, 12 jaar, over De Eindeling - Opgejaagd


Voel angst en kies voor moed

Nog niet lang geleden was Byx bang om de laatste dariene te zijn. De eindeling. Nu is zij de eerste die naar het onbekende reist. De eerste die een dodelijk geheim ontdekt. Zij zal degene zijn die alles verandert.

Om erachter te komen of zij echt de laatste van haar soort is, moet Byx met haar vrienden door de besneeuwde bergen van Dreyland reizen. Daar hoopt ze de waarheid achter de legende van een verborgen darienekolonie te ontdekken. Maar iedere dag wordt de dreiging van een oorlog in Nedarra groter.

Inkijkexemplaar:

Meer teksten en voorbeelden:

over de schrijver(s)Katherine Alice Applegate is een Amerikaanse bestsellerauteur en schrijft voor jongvolwassenen en kinderen. Ze is vooral bekend van de Animorphs, Remnants, Everworld en andere boekenreeksen. Ze won de Newbery-medaille in 2013.toelichtingBestsellerauteur Katherine Applegate schreef deze bloedstollend spannende serie vol moed, avontuur en vriendschap. De Eindeling-serie is dé serie voor fans van De Grijze Jager of Spirit Animals.
  1. Leg in mijn winkelwagen!

Meer boekennieuws op Facebook.