En dan loopt alles anders

Bianca van Strien

paperback/ gebrocheerd: € 18.50
ISBN: 9789086603879, April 2019
Formaat: 20.0 (h) x 12.5 (b) x 1.8 (d) cm. Gewicht: 240 gram.

Uitgever: Ellessy relax

beschrijving

Stadsmeisje Odette besluit eindelijk haar jeugddroom te laten uitkomen:
ze koopt een boerderijtje op het platteland. Hoewel ze verwacht daar in
haar eentje een stil en rustig leven te gaan leiden, blijkt dat al snel
heel anders uit te pakken. Haar tienjarige dochter Ella, die al haar
hele leven bij haar vader in woont, laat weten dat ze
liever bij haar moeder wil zijn, omdat haar vader hertrouwd is en in
moeilijkheden zit. Ook Odettes tweelingbroer Lodewijk zoekt afleiding
van zijn problemen en komt voor langere tijd logeren. Zowel aardige
buurman Willem als vervelende buurvrouw Dorien komen regelmatig
aanwippen en na een serie inbraken is Odette de illusie dat het
platteland veiliger is dan in de stad ook kwijt. Is de droom in een
nachtmerrie veranderd, of vindt ze alsnog het geluk in haar huisje op
het platteland?

Geertrude Verweij (1971) is opgegroeid in Het Gooi (Huizen) en heeft daarna
dertig jaar in Het Groene Hart (Gouda en Zevenhuizen) gewoond. Nu verblijft
ze een groot deel van het jaar op Curaçao, waar ze werkt als redacteur, tekstschrijver
en boekhouder.

De pers over Huis vol verleden:
“Een echt liefdesverhaal. Leest vlot en gemakkelijk….Vlotte dialogen, meeslepend en af en toe ontroerend ”. (Patricia Moons voor Biblion)
“Geertrude Verweij heeft duidelijk talent. Ze weet dingen zo op papier te zetten dat je als lezer alles voor je ziet en meeleeft met de hoofdpersoon..Prima uitgewerkt”. (www.ciao-shopping.nl)
De pers over Familiegeheimen:
“Spannend verhaal, waarbij de aandacht eigenlijk nergens verslapt en je blijft lezen omdat je de afloop wilt weten. Plot en sfeer roepen herinneringen op aan de detectives van Agatha Christie. Lekker vakantieboek, voor een breed, voornamelijk vrouwelijk publiek.” (Jochien Dantuma voor Biblion)
De pers over Tegenstelling:
“..meeslepend verteld. De karaktertekening is scherp verteld. Het vlotte verhaal zal vooral romantische vrouwen aanspreken.”(Biblion)
De pers over Alleen is maar alleen:
“De karakters worden goed uitgewerkt. Hoogbegaafdheid, familierelaties en het fenomeen samengesteld gezin komen aan de orde. Het boek leest gemakkelijk weg. Voor liefhebbers van Hetty Luiten en Gerda van Wageningen.” (Biblion)


Meer boekennieuws op Facebook.

ingezonden mededeling: