Trammelant op het platteland

Geertrude Verweij

Tip: stuur dit boek door naar iemand anders! 
 
Trammelant op het platteland

paperback/ gebrocheerd: € 18.50

ISBN: 9789086603862, March 2019
Formaat: 21.0 (h) x 12.5 (b) x 1.5 (d) cm. Gewicht: 248 gram.

Uitgever: Ellessy relax

beschrijving

Stadsmeisje Odette besluit eindelijk haar
droom te laten uitkomen: ze koopt een
boerderijtje op het platteland. Hoewel ze
verwacht daar een stil en rustig leven te gaan
leiden, blijkt dat al snel heel anders uit te
pakken. Haar tienjarige dochter Ella, die al
haar hele leven bij haar vader in woont, laat
weten dat ze liever bij haar moeder wil zijn,
omdat haar vader hertrouwd is.
Ook Odettes tweelingbroer Lodewijk zoekt
afleiding van zijn problemen en komt voor
langere tijd logeren. Zowel buurman Willem
als buurvrouw Dorien komen regelmatig
aanwippen en na een serie inbraken is Odette
de illusie dat het platteland veiliger is dan
in de stad ook kwijt. Is de droom in een
nachtmerrie veranderd, of vindt ze alsnog het
geluk in haar huisje op het platteland?

Geertrude Verweij (1971) is opgegroeid in
Het Gooi (Huizen) en heeft daarna dertig jaar
in Het Groene Hart (Gouda en Zevenhuizen)
gewoond. Nu verblijft ze een groot deel
van het jaar op Curaçao, waar ze werkt als
redacteur, tek stschrijver en boekhouder.

De pers over Huis vol verleden:
“Een echt liefdesverhaal. Leest vlot en gemakkelijk….
Vlotte dialogen, meeslepend en af en toe ontroerend”.
(Patricia Moons voor Biblion)
De pers over Familiegeheimen:
“Spannend verhaal.. Plot en sfeer roepen herinneringen
op aan de detectives van Agatha Christie. Lekker vakantieboek,
voor een breed, voornamelijk vrouwelijk
publiek.” (Jochien Dantuma voor Biblion)
De pers over Alleen is maar alleen:
“De karakters worden goed uitgewerkt. Hoogbegaafdheid,
familierelaties en het fenomeen samengesteld
gezin komen aan de orde. Het boek leest gemakkelijk
weg. Voor liefhebbers van Hetty Luiten en Gerda van
Wageningen.” (Biblion)

  1. Leg in mijn winkelwagen!

Meer boekennieuws op Facebook.