Zodiac

Sam Wilson

paperback/ gebrocheerd: € 19.99: GRATIS verzending! (NL)
ISBN: 9789044350593, 416 blz., June 2017
Formaat: 21.1 (h) x 13.4 (b) x 3.5 (d) cm. Gewicht: 520 gram.

Uitgever: The House of Books

vertaald door: Nathaly Schrijnder

trefwoorden: astrologie;distopie;high concept;horoscoop;thriller;zuid-afrika

beschrijving

Stel je een samenleving voor waarin mensen zijn ingedeeld naar hun sterrenbeeld en waarin status wordt bepaald bij de geboorte. Een serie uitzonderlijk brute moorden zet de hele gemeenschap op zijn kop. Alle ogen zijn gericht op inspecteur Jerome Burton en sterrenkundig profiler Lindi Childs. Samen belanden ze in een duistere geschiedenis van verraad, vergane liefde, gebroken beloften en een verwoestende waarheid die de samenleving dreigt te ontwrichten...

Inkijkexemplaar:

Meer teksten en voorbeelden:

over de schrijver(s)Sam Wilson heeft meerdere televisieprogramma's geschreven, ontwikkeld en geregisseerd. Door The Mail en The Guardian werd hij benoemd tot een van de 'Top 200 Young People'. Hij woont in Kaapstad en Zodiac is zijn thrillerdebuut.toelichtingSpectaculaire high concept thriller voor de lezers van Lee Child en Lauren Beukesrecensie citaatGehaaid. Thrillerfans die op zoek zijn naar iets prikkelends zullen zeker aan hun trekken komen.

Meer boekennieuws op Facebook.

ingezonden mededeling: