The Mortal Word

Cogman, Genevieve

 
 

paperback/ gebrocheerd: € 11.95

ISBN: 9781509830725, 368 blz., January 2018, Engels
Formaat: 19.7 (h) x 13.0 (b) x 2.5 (d) cm. Gewicht: 306 gram.

Uitgever: PAN

beschrijving

Fans of Ben Aaronovitch and Jasper Fforde are set to receive this book of librarian spy adventures and top-secret missions, arriving as the fifth title in Cogman's wit-loaded }The Invisible Library{ series

  1. Leg in mijn winkelwwagen!

Meer boekennieuws op Facebook.